Черкаській молоді розповідали про її роль у процесі державотворення

Протягом листопада в Черкасах, в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», що реалізується Міжнародним центром перспективних досліджень серед студентів та учнів було проведено низку просвітницьких лекцій про суть Конституції та її роль у повсякденному житті.

Повіомляє “Про Все”.

Загалом у лекціях взяли участь близько 100 студентів (з Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля) та майже дві сотні учнів з п’яти черкаських та однієї  школи Чигиринського району.

111111111111

“Метою даного проекту є використання кращих міжнародних практик та експертного досвіду для підвищення рівня свідомості представників суспільства, а саме впровадження розуміння, що Конституція створюється самими громадянами для себе, без впливу політичних сил. Приклади країн, що пройшли шлях яким йде Україна в процесі творення нової Конституції стверджують, що найбільша інвестиція була саме у консультації зі своїми громадянами щодо положень Основного Закону, – розповів у коментарі  регіональний представник Міжнародного центру перспективних досліджень, керівник ГО “Академія стратегічних досліджень” Сергій Пасічник про завдання проекту. – Такий процес  має потенціал для розвитку, зміцнення почуття причетності до процесів нормотворення в країні, національної єдності та ідентичності, створення фундаментальних основ для розвитку демократичних принципів і процесів всередині країни, розбудови громадянського суспільства”.

У цілому заходи були спрямовані на підвищення рівня політичної соціалізації молодого покоління, ефективного донесення до молоді знань про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *