Черкаській владі пропонують запровадити Етичний кодекс

У Черкасах планують розробити, затвердити та втілити в життя Кодекс етичних норм територіальної громади.

Інформує “Вікка”.

Цей документ регламентуватиме загальні правила поведінки та етики, якими повинні керуватися представники всіх рівнів міської влади, службовці, всі, хто отримує зарплату з кишені жителів міста.

Стосуватиметься кодекс поведінки та “політичних ігор” депутатів Черкаської міської ради і в спілкуванні з виборцями, і під час проведення сесій та комісій. Ініціює розробку Етичного кодексу лідер черкаської команди “Школи мерів” Андрій Більда. Із такою пропозицією він звернувся до міського голови, секретаря та депутатів міської ради, сподівається на допомогу та участь у цьому процесі громадських активістів.

“Кодекс етичних норм – це інструмент для подолання кнопкодавства, конфлікту інтересів, ненормативної лексики, хамства та рукоприкладства з боку представників влади. Окрім того, Етичний кодекс є вагомою перевагою серед інших міст. Якщо громада у своїй роботі керується таким документом, закордонні донори охочіше виділяють кошти на її розвиток. Пропоную гуртом розробити та впровадити правила, згідно з якими будемо жити в нашому місті”, – зазначає Андрій Більда.

На сьогодні в Україні лише 6 міст затвердили Кодекс етики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *