Черкаських студентів запрошують взяти участь у конкурсі патріотичних творів 

Часто стається так, що талановиті майстри слова змушені кидати улюблену справу і йти навчатися на спеціальність, яка буде приносити реальні гроші. Тож письменники є і серед юристів, і серед бухгалтерів, і навіть в академії пожежної безпеки. А для того, щоб виявити талановитих студентів, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром оголосили конкурс патріотичних творів на тему: «Що я можу зробити для України».

Про це повідомляють у прес-службі Канівської міськради.

Організатори письменницького турніру таким чином хочуть заохотити молодь отримати нові знання у всіх сферах, які здатні оптимізувати національно-державницьку свідомість українців. Учасники конкурсу матимуть можливість писати про економіку, екологію, культуру, суспільство та науку України, висловлюючи власну думку.

Детальне положення конкурсу з вимогами до оформлення та подачі робіт можна знайти на офіційному сайті Канівської міської ради. Авторам конкурсних есе варто звернути увагу на критерії оцінювання, які також є в положенні до конкурсу. Цього року перевагу матимуть роботи, у яких не лише творчо та ефективно розкрито тему, а й ті, які мають високий рівень висновків та актуальні пропозицій вирішення проблем.

Дедлайн конкурсу – 21 квітня, а через шість днів – публічне представлення робіт. Уже у травні переможці матимуть можливість зустрітися з черкаським міським головою та відвідати Верховну Раду України.

Фото www.kids-center.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *