Черкаський нардеп написав заяву про вступ до БПП

11 квітня народний депутат, обраний по смілянському округу, Сергій Рудик написав заяву про вступ до фракції БПП. Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбуці“.

– Недільна заява “Опозиційного блоку” про вимогу проведення дочасних виборів стала останньою краплею в моїх роздумах на цю тему. Реальна загроза кардинального збільшення присутності колишніх регіоналів у новій Верховній Раді, а в їх числі – сепаратистів з окупованого Донбасу, важить для мене набагато більше, ніж ймовірні ризики, пов’язані з входженням до провладної більшості, – написав Рудик. – Запевняю Вас, що найближчим часом Ви не побачите моїх помічників в Урядових кабінетах, на митниці чи органах ДФС. Разом з тим, голосуючи за нового Прем’єр-міністра, новий склад Уряду, маю надію побачити у Програмі дій Уряду, Державному бюджеті України на цей і майбутні роки, Програмі соціально-економічного розвитку та інших урядових документах, Черкащину з реальними потребами її мешканців. Вважав і вважаю, що часи Януковича і Азірова, коли допомогу отримували виключно Донецька і Луганська області, мають на віки піти в минуле, – зазначив Рудик.

Народний обранець також додав, що зі “Свободи” вийшов ще в березні минулого року, а на останніх виборах балотувався як самовисуванець.

– Маю сподівання, що входження до Першої у моєму житті парламентської фракції додасть імпульсу мені, як народному депутату, в захисті прав і свобод моїх виборців. При цьому, звертаю Вашу увагу, що я залишаюся позапартійним, вірним всім своїм зобов’язанням перед виборцями та власній позиції, яку завжди відстоював і буду відстоювати всіма доступними методами, – написав Сергій Рудик.

Фото www.zemreszak.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *