Черкаський нардеп переконаний, що гральний бізнес може стати джерелом фінансування спорту

Ані спорт, ані культура, ані освіта не є галузами, які заробляють. Тож аби не клянчити гроші на фінансування цих галузей,  важливо знайти гарантовані джерела. За словами народного депутата України Олега Петренка, одним із таких джерел може стати прибуток від легалізованого грального бізнесу. Про це Петренко розповів під час зустрічі із спортивним активом Черкащини, пише “ІнфоМІСТ“.

– Наша небайдужіть до спорту може проявлятися в двох площинах. Перша – в Міністерстві фінансів клянчити гроші. У минулому році виклянчити вдалося, саме завдяки зусиллям комітету виділили додаткові 100 млн грн. Чи вдасться в цьому році – ще не знаємо. Друга – на законодавчому рівні шукати постійні джерела фінансування. Ми, як депутати Верховної Ради, повинні все ж працювати в першу чергу над законодавством, – говорить Олег Петренко.

За його словами, він не є лобістам законопроекту про легалізацію грального бізнесу. Але попри все він таки існує, і прибуток надходить не до державного бюджету:

– Це досить суперечливе питання, можливо легалізовувати й треба, бо цей бізнес все одно існує. Тільки зиск з цього мають різні офшорні компанії, хто завгодно – тільки не бюджет, – переконаний нардеп.– Ми можемо запевнити, якщо в цьому законопроекті не буде закладено пункту, що частина від доходів йтиме безпосередньо на спорт, з нашого комітету за цей законопроект не буде жодного голосу. Все ж це один із механізмів забезпечення гарантованого фінансування.

Нагадаємо, на зустрічі із спортивним активом області був запрошенй і нардеп, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв. За його словами, одне із можливих джерел фінансування спортивної галузі – створення так званого цільового фонду, який би наповнювався акцизом від продажу алкоголю та тютюну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *