Черкаський студент привіз дві золоті медалі з чемпіонату України з кікбоксингу (ФОТО)

Студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я ЧНУ ім.Б.Хмельницького Роман Щербатюк привіз дві золоті медалі з чемпіонату України з кікбоксингу. Змагання проходили 7-10 квітня у місті Бровари Київської області.

Про це повідомляють на сайті навчального закладу.

Вісімнадцятирічний кікбоксер посів перші місця у розділах лоу-кік (низький удар) та фул-контакт («повний» контакт)        серед старших юніорів.

– Я тренуюся 6 разів на тиждень, кожного ранку виходжу на пробіжки, дотримуюся режиму дня та спарингуюся з досвідченими спортсменами, – розповів Роман. – Перемога далася важко через тривалу перерву в змаганнях».

Незважаючи на це, хлопцю вдалося достойно показати себе в поєдинках та здобути перемогу. Тренують його тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Сергій Тутик і професор, доктор педагогічних наук, президент Черкаської обласної федерації спортивних одноборств (кудо) Андрій Артюшенко.

Андрій Олександрович щиро захоплюється цілеспрямованістю Романа. Адже хлопець навчається лише на 2-му курсі, а вже досяг високих результатів у спорті та сумлінно навчається.

– У ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я студенти займаються кудо, але Роман Щербатюк бере участь у змаганнях із багатьох інших видів бойових одноборств і постійно виборює призові місця. У 2015 році Роман привіз золото з кубку України з кудо та срібну медаль із чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства, – зазначив Андрій Артюшенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *