Черкаський телеканал шукає талановитих музикантів, художників, поетів

— Цього року оновлюємо формат програми “Дійові особи”, — говорить Вікторія Лут, директор черкаського телеканалу “ВІККА.” — Хочемо залучити більше молоді, підтримати черкаські таланти. Їх у нас дуже багато. Розуміємо, що зараз дуже дорого просувати свої продукти, проекти. Не кожен має спонсорів, готових вкладати кошти.

Про це пише gazeta.ua.

Програма “Дійові особи” виходить на телеканалі “ВІККА” кілька років. Тему кожного випуску глядачі обирають голосуванням у соцмережі. Також можна подзвонити чи написати повідомлення і запропонувати цікавих гостей. Першими на програму “Дійові особи. Артчетвер” завітають гітарист і саксофоніст. Ведучим запросили відомого в Черкасах організатора свят.

— Ми плануємо шукати ­героїв не лише в Черкасах, а по всій області, — продовжує Вікторія Лут. — Поспілкуємося з художниками, поетами, музикантами. Навіть якщо музичний гурт має лише одну пісню, але хоче далі щось робити, запросимо їх до нашої студії.681242_1_w_300

Ведучий Дмитро Подорожко (посередині) з музикантами Олександром Дубиною (праворуч)

та Богданом Теліженком діляться враженнями після програми ”Дійові особи. Артчетвер” у студії телеканалу ”ВІККА”

Програма “Дійові особи. Артчетвер” виходитиме останнього четверга щомісяця.

— Вирішили, що ведучим буде чоловік. Так складається, що більше жінок-журналістів. Потрібні нові обличчя на екрані. Буде дуже багато імпровізації і динаміки. Наприклад, поки ведучий спілкуватиметься з художником, той малюватиме у прямому ефірі.

— Щороку все складніше дивувати глядача і готувати цікаві актуальні продукти, — розповідає редактор телеканалу “ВІККА” Юлія Кропива. — Щоб людина дивилася і не могла відірватися чи перемкнути канал. “Дійові особи. Артчетвер” — це програма, яка завойовує увагу глядача. Показуємо, чим особливі люди Черкащини. Хочемо привернути увагу молоді до нашого телеканалу. Тому і вирішили створити проект, куди запрошувати молодіжні гурти, художників, поетів, співаків, акторів. Герої — молоді, талановиті, які розвиваються і ще не дуже відомі. Їм є що розказати. Ми запросили на роль ведучого талановитого, творчого й креативного Дмитра Подорожка. Він багато працює на міських святах, корпоративах, допомагає організувати сімейні свята. Атмосфера програми — розважальна, легка, цікава, з гумором. Ми не працюватимемо за сценарієм і задаватимемо ­шаблонні запитання. Обрали теми, які дивуватимуть, змусять забути про стереотипи. Плануємо влаштовувати творчі битви, поєднувати, здавалося б, непоєднуване. Наприклад, запросити скрипальку, яка грає класику, і діджея, який грає електронну музику. Раніше у нашій студії вже були музиканти. Тому вміємо зробити не тільки якісну картинку, а й звук.

— На телеканалі “ВІККА” працюють професіонали, — ділиться враженнями Олександр Дубина, музикант і гість програми “Дійові особи. Артчетвер”. — Ми готували до ефіру багато музики, розповідали про майбутні проекти гурту “Сонце в кишені”. Це не перший мій досвід співпраці з телебаченням, тому не хвилювався. Я дуже радий, що випала така нагода познайомитись із людьми, які працюють над програмою. Хотів би ще раз потрапити в студію.

Телеканал “ВІККА” запрошує талановитих людей взяти участь у програмі “Дійові особи. Артчетвер”. Звертатися за тел. 35 03 55.

Фото studway.com.ua, gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *