Черкаський виш організував студентам справжні канікули (ФОТО)

Черкаський державний бізнес-коледж організував своїм студентам яскраві канікули на всі смаки, повідомляє Черкаський прес-клуб.

– Одні із нас горіли мрією побачити зимову красу прадавнього міста Лева, інших тягнуло на гірську лижню, а ще частина вирішила використати зимові канікули, аби підвищити кваліфікацію, – розповідає голова студентської ради ЧДБК Денис Смакограй. – Керівництво нашого коледжу провело організаційні роботи – і влаштувало нам канікули, врахувавши усі побажання.c1c73117-1008-47b5-88e4-80eeb68a407b

–  94 студенти разом з викладачами поїхали до Львова, де побачили найбільші культурні пам’ятки міста, побували у галереї, опері та музеях,  24 особи побували у карпатському селищі Славське, де катались на лижах і милувалися горами, – розповідає заступник директора ЧДБК із виховної роботи та міжнародних зв’язків Максим Богун. – А ще одна група студентів  взяла участь у хакатоні – форумі ІТ-розробників, який організувало об’єднання Google Developers Group Cherkasy, при підтримці компанії Google та провідних Черкаських ІТ-компаній. 8 студентів утворили 2 команди від коледжу, що займалися розробкою програмних продуктів для медичної сфери та презентували їх в онлайн-конференції в Колумбус (США, Огайо).

Фото Черкаський прес-клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *