Черкаський водоканал привітав із Новим роком камерний хор

Камерний хор “Канон” привітав працівників КП “Черкасиводоканал” із новорічними святами. Вони співали колядки та щедрівки, висловлювали побажання, повідомляють у прес-службі КП “Черкасиводоканал”.

За словами учасниці хору Оксани Колісник, камерному хору «Канон» у 2016 році виповнюється 25 років. Колектив у 1991 році, за кілька місяців до того, як Україна стала Незалежною Державою, розпочав своє життя як ансамбль духовної музики з місією показати широкій публіці невідомий до тих часів пласт музичної культури. Наразі хор знаний на Черкащині  і далеко поза її межами.

У репертуарі «Канону» – вітчизняна та зарубіжна духовна музика, авторські твори композиторів з усього світу, написані в часі від ХVІ до ХХІ століть, твори на вірші видатних українських поетів, обробки українських народних пісень.

– Ми вже більше 15 років їздимо до «Черкасиводоканалу» з новорічними вітаннями, – розповідає вона. – Свого часу ми прийняли рішення, що старатимемось вітати  ті підприємства, які роблять свою роботу без перерв на свята і вихідні. Тому і йдемо з привітаннями до тих колективів, роботу яких вважаємо дуже важливою для міста і які заслуговують на велику вдячність.

Фото КП “Черкасиводоканал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *