Черкаський”АЗОТ” виробив у грудні рекордну кількість аміачної селітри

Цех М-9 з виробництва аміачної селітри Черкаського «Азоту», що входить до холдингової компанії OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), виробив у грудні близько 105 тис. тонн продукції. Це рекордний показник виробництва аміачної селітри за всю історію існування цеху, повідомляють у прес-центрі ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

– Підприємство стабільно працює на повній потужності, збільшуючи виробіток продукції. Грудень став найбільш показовим у цьому плані. Ми виробили рекордну кількість аміачної селітри, яку відвантажуємо виключно на внутрішній ринок. На сьогодні найголовніше завдання як для Черкаського «Азоту», так і для всіх українських виробників міндобрив, – забезпечити українських аграріїв необхідною кількістю добрив для проведення весняної посівної, – наголосив Віталій Скляров, голова Правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Завдяки високій якості, добрива черкаського виробництва користуються незмінним попитом у споживачів і затребувані на внутрішньому ринку. Черкаський ПАТ «АЗОТ» є на сьогодні найбільшим в Україні виробником аміачної селітри з часткою 51%.

– Вчасне проведення ремонтів та реконструкцій обладнання, постійне вдосконалення технологічного процесу дозволяє нам нарощувати обсяги виробництва продукції та підвищувати її конкурентоспроможність. Щохвилини ми виробляємо більше двох тонн високоякісних добрив, які одразу ж пакуються та відвантажуються залізничним або автомобільним транспортом споживачам, – розповідає Іван Мартем’янов, начальник цеху М-9 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM.

Якісне та зручне пакування аміачної селітри – ще одна перевага черкаських добрив, яку цінують споживачі. Аміачну селітру пакують в мішки по 25 і 50 кілограмів та біг-беги вагою 500 і 1000 кілограмів. Пакування продукції здійснюється відповідно до міжнародних норм, яких дотримується Черкаський «Азот», пройшовши сертифікацію з Інтегрованої системи менеджменту (ІСМ).

Загалом, у IV кварталі 2015 року Черкаський «Азот» виробив та відвантажив споживачам понад 290 тис. тонн аміачної селітри.

Фото прес-центр ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *