Черкаського олімпійця відзначать за заслуги перед містом

Черкаського спортсмена, срібного призера Олімпіади 2016 у Ріо-де-Жанейро Сергія Куліша нагородять за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в м. Черкаси та Україні, популяризацію м. Черкаси та Української держави на міжнародному рівні, високий патріотизм та активну громадянську позицію. 

Про це повідомляє “Вичерпно”.

Начальник депертаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук у ході засідання виконкому обмовилася, що департамент освіти ЧМР подав клопотання щодо присвоєння Сергію Кулішу звання почесного громадянина м. Черкаси.

 

Окрім того, пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня буде нагороджений військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, полковник Євген Корж за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність і героїзм, проявлені під час проведення антитерористичної операції, забезпечення виконання завдань із мобілізації військовозобов’язаних жителів м. Черкаси, вагому патріотично-виховну роботу поміж учнівської та студентської молоді.

Власники пам’ятних знаків отримають і грошові винагороди у розмірі 25 мінімальних заробітних плат, що становить 36 250 грн та 15 мінімальних заробітних плат, що становить 21 750 грн відповідно.

За це проголосували члени виконкому на сьогоднішньому засіданні.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *