Черкаського школяра нагородять за порятунок на воді

У Черкасах почесною відзнакою нагородять 13-річного хлопця та рятувальників, які врятували на пляжі дівчат. Відповідний запит зачитав депутат Черкаської міської ради від фракції “Партії вільних демократів” Олександр Згіблов під час сесії 16 грудня.

Інформує “Вікка”.

Нагадаємо, 15 грудня в районі пляжу “Живчик” сталася безпрецедентна подія. Дві дівчини провалилися під лід. Одну з них з крижаної води витяг учень черкаської школи № 21 – 13-річний Богдан Волик. За словами рятувальників, він діяв швидко, професійно, без зайвої метушні.  Завдяки зусиллям рятувальників Олександра Запрягайла та Миколи Євдокімова вдалося врятувати другу дівчину.

“Звертаюсь до міського голови і секретаря міської ради з пропозицією відзначити цих трьох людей, а особливо 13-річного Богдана. Почесна відзнака має бути вручена в сесійній залі, на очах у журналістів, громадськості, активістів. Черкащани мають знати цих героїв в обличчя. Ними мають пишатися.Також пропоную розглянути пропозицію з відзначенням грошовою винагородою чи цінним подарунком цих рятувальників. Кошти передбачити у міському бюджет”, – зазначив Олександр Згіблов.

Відповідний запит під час сесії обранці підтримали.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *