Черкаську малечу вчили виготовляти новорічні прикраси

Одним із найулюбленіших усіма дітьми свят є 19 грудня, День Святого Миколая. Радість очікування жаданого подарунка не співмірна ні з чим для дитини. Напередодні Дня Святого Миколая та Новорічних свят служба у справах дітей Черкаської міської ради  традиційно провела майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас  для дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, які виховуються під опікою, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Працівники служби у справах дітей та фахівці народної творчості  вчили дітей виготовляти   сніговиків, новорічних ялинкових прикрас: шарів  та снігурів.

Дизайнер розпису аква-грим розмалювала дитячі обличчя. Всі діти отримали зроблені власноручно поробки, невеличкі сюрпризи з чарівної торбинки та на кінець свята дітям запропонували солодощі, чим зробили свято незабутнім. Активну участь у проведення свята взяли 30 дітей віком від 9 до 12 років.

Діти дошкільната  отримали новорічні подарунки люб’язно надані адміністрацією КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

” Нині ми переживаємо непрості часи, але діти залишаються дітьми. Вони очікують свята, не зважаючи на проблеми дорослих. Дякуємо всім, хто взяв участь в організації та проведенні цього заходу, за небайдужість  до дитячої долі та активну громадську позицію”, – відмітила начальник відділу опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей  Наталія Загребельна.

blank

Свято вийшло яскравим та веселим, і в дітлахів, і у дорослих, які були присутні, воно залишило у душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє. А підсумковою подією цього знакового для дітей дня стало колективне фото  та традиційним пригощанням малечі солодощами.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *