Черкаську молодь навчатимуть мислити критично

Раціонально аналізувати події, вирізняти маніпуляції, відділяти факти від емоцій та суджень – це все складові критичного мислення. Аби навчити молодь цим умінням, представники громадських організацій із України, Білорусі та Грузії три дні напрацьовували тренінгову програму для молоді з критичного мислення. Головною родзинкою тренінгу стане використання у навчанні цифрових технологій, інформує “Діловий регіон” із посиланням на prostir.ua.

«Ідея проекту виникла на зустрічі мережі EENCE у Бонні, що в Німеччині. Тоді учасникам дали пройти квест із застосуванням гаджетів, який знайомив нас із містом. Це був один із методів, який показував, що цифрові технології можуть допомогти цікаво навчати. Мені дуже сподобався цей нестандартний підхід до освітнього процесу, із застосування цифрових технологій, і по приїзду ми з командою «Молодої Черкащини» вирішили створити щось схоже у нашому місті», – коментує ініціатор проекту Сергій Шмиголь.

За три дні мозкового штурму, учасникам робочої групи вдалося скласти план навчання, напрацювати практичні кейси та об’єднати вивчення критичного мислення із застосуванням digital-технологій.

Перший тренінг із критичного мислення із застосуванням цифрових технологій для черкаської молоді відбудеться у жовтні.

Проект реалізовується завдяки Федеральній агенції громадянської освіти (bpb) та Міністерству іноземних справ Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *