Черкаську молодь запрошують брати участь у конкурсі грантів на моніторинг реформ

Конкурс малих грантів для молоді оголошує КМГО «Молода Черкащина». Конкурс відбудеться  у межах проекту «Розвиток молодіжного активізму в Центральній Україні» та за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED), пише “ГромЧе“.

Мета конкурсу – стимулювати участь молоді з у реформуванні країни та зміцнення потенціалу у проведенні моніторингів.studenti-636x377

За умовами конкурсу, заявки приймаються як від громадських організацій так і від ініціативних груп з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, керівниками або учасниками яких є члени мережі політично активної молоді «Творці Майбутнього». (Стати членом мережі можна заповнивши он-лайн анкету за посиланням: http://bit.ly/1O6zi4A )

Проекти мають бути спрямовані на моніторинг реформування середньої або вищої освіти, медицини, культури, екології, адміністративних послуг, мас-медіа в будь-якій з вказаних областей. Проекти мають обов’язково включати такі частини:

– Дослідження стану обраної галузі та змін, які відбулися за останній рік (спосіб проведення дослідження має бути детально описаний).

– Напрацювання рекомендацій до покращення реформування вибраної галузі (до цього процесу мають бути долучені громадські експерти та фахівці, в проекті має бути зазначено які саме).

– Поширення результатів дослідження та напрацьованих рекомендацій серед цільових груп проекту (самі цільові групи та канали поширення інформації мають бути детально описані).

Пріоритет надаватиметься організаціям та групам, представники яких проходили навчання у «Школі творців майбутнього» будь-якого року.

Допускається об’єднання заявок від різних організацій з одного населеного пункту в спільні проекти. Заявки мають передбачати залучення додаткових коштів з місцевих джерел в обсязі не менше 10% від запитуваної суми. Тривалість проекту – 3 місяці, з 1 січня по 31 березня.

Сума коштів, запитуваних у КМГО «Молода Черкащина» має не перевищувати 23 тис. грн.

Не розглядатимуться проекти:

  • від осіб,що неє членами мережі «Творці майбутнього»;
  • осередків політичних партій чи релігійних організацій;
  • подані не за спеціально визначеною аплікаційною формою;
  • подані пізніше оголошеного строку.

Заявки приймаються до 28 грудня 2015 року включно.

Заявка на ґрант повинна подаватися українською мовою. Форму можна переглянути ТУТ.

Заявки подавати електронною поштою на адресу Коаліції «Молода Черкащина»: Mch_coalition@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *