Черкаську молодь запрошують на дебати

Черкаси організовують Всеукраїнський дебатний турнір для молоді. Його учасниками стануть тисячі студентів та старшокласників зі всієї України.

 Повідомляє “Козацький сайт”.

“Ми прагнули створити потужний стимул для розвитку у молоді бажання стати  інтелектуальною  елітою – думаючою та активною. Саме тому обрали формат, що розвиває вміння аналітично міркувати та критично мислити – дебати, і масштаб –  всеукраїнський, – зазначив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.– У дебатах, які стартують у вересні, візьмуть участь тисячі школярів та студентів із різних областей України”.

“У процесі дебатів молодіжні команди обиратимуть актуальні для суспільства теми, знаходитимуть шляхи їх вирішення та обстоюватимуть їх перед командами-суперниками. Сьогодні ми оголосили перший етап, у рамках якого кожна школа,   коледж або технікум уже почали формувати свою команду і обирати тему, яку захищатиме, – зазначила декан факультету економіки та управління ЧДТУ Наталя Прямухіна. – Наші студенти стануть кураторами цих команд і допомагатимуть їм готуватися до турніру, етапи якого триватимуть аж до червня – саме тоді, на базі ЧДТУ і відбудеться фінал дебатів. Тому ця ініціатива стане корисною і для наших студентів, допомагаючи їм уже сьогодні розвивати навички менеджменту і управління проектами”.

Фото poltava.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *