Черкаську молодь запрошують взяти участь у новій програмі

Програма неформальної громадянської освіти молоді «Майстерня сільських ініціатив» оголошує набір учасників та учасниць на 2016 – 2017 рік. Цього року програма діє в Донецькій, Івано-Франківській та Черкаській областях.

Повідомляє “Про Все”.

«Майстерня сільських ініціатив» створена для молодих людей з сільської місцевості віком до 18 років, які прагнуть реалізувати себе локально та втілювати ініціативи у своїх громадах, спрямовані на соціальний, культурний та освітній розвиток. Програма розширює мережу нових форм навчання для сільської молоді та сприяє розвитку волонтерства на селі. У 2016 – 2017 роках «Майстерня сільських ініціатив» реалізовується втретє.

Учасники програми отримують інструменти та навички, потрібні для реалізації ідей, та навчаються впевненості брати на себе відповідальність за власні вчинки у своєму оточенні.

«Майстерня сільських ініціатив» являє собою навчальний цикл, який складається з трьох семінарів та фази реалізації ініціатив. Усі семінари проводяться у неформальний спосіб, з використання інтерактивних ігор, креативних методик та практичних занять. З учасниками займаються кваліфіковані тренери ГО «Інша Освіта» та Колегіуму ім. Теодора Гойсса (Німеччина) та коопераційних програм.

Подавати заявки на участь можуть ті, хто:

  • Живе у одному з районів, де проводиться програма «Майстерня сільських ініціатив»;
  • Мають від 13 до 17 років;
  • Мріють зустріти однолітків зі спільними інтересами, прагнуть змін навколо себе або ж навіть мають конкретні ідеї, як покращити життя людей у своєму селі, містечку чи районі, а також мають бажання реалізувати власний соціальний, культурний, освітній, екологічний або спортивний проект у своєму селі.

Програма реалізовується у районах: Канівський район, Корсунь-Шевченківський, Черкаський район, Чигиринський райони Черкаської області, Олександрівський та Слов’янський райони Донецької області, Коломийський та Косівський райони Івано-Франківської області.

Заповнити заявку на участь можна до 15 жовтня 2016 року за посиланням: https://goo.gl/forms/9iIXksxbyGQEiHoB2

Більше про програму та проекти учасників дізнаєтеся на сторінках:

https://www.facebook.com/MaysternyaNaSeli

http://vk.com/maysternya_na_seli

Каталог проектів учасників минулих років можна завантажити на сайті програми.

Програму реалізують та підтримують Міністерство закордонних справ Німеччини
Громадська організація «Інша Освіта» та громадська організація «Молода Черкащина» (у районах Черкаської області), Спілка MitOst e.V. (Німеччина).

Участь у програмі безкоштовна. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування бере на себе програма.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *