Черкаських енергетиків почули у Кабміні

Минулого тижня Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон провів нараду щодо проблемних питань ПАТ «Черкасиобленерго». Наразі до підприємства Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), застосований такий алгоритм розподілу надходжень, який передбачає погашення заборгованості перед ДП «Енергоринок». Внаслідок цього коштів на виплату заробітної плати підприємству не вистачає, інформують на сайті “Черкасиобленерго“.

Аби не допустити повторення страйків та проблем з енергопостачанням у регіоні, за ініціативи представників Фонду державного майна України, голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка минулого тижня в Уряді провели нараду. За її результатами НКРЕКП рекомендовано опрацювати питання щодо встановлення тимчасових особливих умов розподілу коштів підприємства для забезпечення виплат заробітної плати працівникам та виконання заходів з технічного обслуговування мереж під час осінньо-зимового періоду 2017\2018 років.

Крім того, відповідно до протоколу наради, до 25 жовтня Фонд держмайна має опрацювати механізми погашення заборгованості підприємства з урахуванням результатів обговорень наради, а ДП «Енергоринок» – визначити можливі шляхи врегулювання існуючої заборгованості товариства за відпущену з оптового ринку енергію.

Таким чином, є підстави сподіватися на вирішення питання щодо виплати заробітної плати у жовтні.

– Регулятор переглядає алгоритм кожної декади місяця, наступне засідання відбудеться вже 19 жовтня, – пояснює голова правління товариства Олег Самчук. – Саме на ньому може бути ухвалене і окреме рішення щодо розподілу коштів, які надходять нашому підприємству.

Так, після цього рішення стане зрозуміло, коли саме енергетики отримають зароблене. Станом на сьогодні на виплату заробітної з нарахуваннями за вересень потрібно 33,8 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *