Черкаських футболістів перевіряли лікарі

Вчора гравці футбольного клубу «Черкаський Дніпро» у науково-дослідній лабораторії «Спортивної підготовки та резервних можливостей спортсменів» НДІ фізіології ім.М.Босого в ЧНУ ім. Б.Хмельницького пройшли повне обстеження.

Про це інформує “Прочерк”.

Група фахівців на чолі з Володимиром Лізогубом провела етапне комплексне тестування фізичної, технічної підготовленості та функціональних можливостей організму футболістів. Для цього використано методи нейродинамічних досліджень, артеріального тиску, електрокардіографії ЕКГ та інші.

” Керівництво клубу поставило завдання провести наукове дослідження з метою визначення пріоритетів у роботі футболістів під час відпустки. Ми маємо помітити пробіли в їхній підготовці і ліквідувати їх до початку наступного підготовчого періоду. А ті позитивні характеристики, із якими гравці йдуть у відпустку, маємо зберегти. Наприклад, у непоганій формі перебуває Тарасенко, тому він має зберегти свої кондиції з урахуванням установ, які ми дамо завтра після аналізу всіх показників кожного футболіста”, – розповів Володимир Лізогуб, керівник комплексного медико-біологічного обстеження футболістів «Черкаського Дніпра».

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *