Черкаських лікарів медичного батальйону нагородили відзнаками Президента

Почесними нагородами Президента України відзначили двох медиків із Черкащини. За гуманітарну участь у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова та надання медичної допомоги в районах проведення АТО відзначили хірурга Вадима Козловського та анестезіолога Станіслава Щербину.

Про це повідомляє прес-службаЧеркаської ОДА.

Відзнаки державного рівня урочисто передав заступник очільника області Ярослав Березань під час засідання колегії обласного управління охорони здоров’я.

“Медики, які рятують життя наших хлопців на передовій, – це янголи у білих халатах. На сьогодні 11 з 29 ротацій добровольчого медичного шпиталю в райони антитерористичної операції відбулися за участі наших медиків”, − зазначив Ярослав Григорович.

Також від імені Першого добровольчого мобільного шпиталю та МОЗ України президент ПДМШ ім. Миколи Пирогова, радник в. о. Міністра охорони здоров’я України Геннадій Друзенко вручив золотий скальпель “Честь і Шана” Вадиму Козловському.

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Смілянської ЦРЛ та хірурга уже чотири ротації працює в зоні АТО, а кількість проведених ним операцій перевищує дві сотні.

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *