Черкаських перевізників перевірятиме місцева влада

У Черкасах створили тимчасову робочу групу, яка візьметься за перевірку місцевих перевізників на предмет дотримання ними угод. Її сформували наказом директора департаменту житлово-комунального комплексу Олександра Яценка. Очолить комісію його перший заступник Олексій Шкіньов.

Повідомляє “Про Все”.

До її складу ввійшли фахівці управління транспорту та представники кількох громадських організацій міста. Працюватиме новостворена робоча група впродовж цього місяця: від 3 до 28 лютого.

Як розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко, перевірятимуть, зокрема, чи дотримуються водії маршруток графіків руху, кількість машин на маршруті, час їхнього «простою», на якій дистанції автобус зупиняється до краю проїжджої частини (за правилами не більше 0,5 метрів), а ще – санітарний стан автобусів.

У разі виявлення фактів недотримання умов договорів на підприємців, що здійснюють перевезення, будуть складені відповідні акти. Відтак, свої висновки за результатами перевірок комісія має зробити не пізніше 7 березня та підготувати пропозиції для поліпшення роботи громадського транспорту в Черкасах.

Нагадаємо, нині в місті працює 24 автобусні маршрути та 12 тролейбусних, на яких щодня курсує 260-270 автобусів та 43 тролейбуси.

Тимчасова робоча група щодо перевірки дотримання перевізниками м. Черкаси умов договорів на перевезення пасажирів

Голова робочої групи:

Шкіньов Олексій Олексійович – перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу.

Члени робочої групи:

Москаленко Віталій Сергійович – начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу,

Федоренко Олександр Миколайович – головний спеціаліст управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу,

Єлізов Андрій Олександрович – член ГО «Черкаський союз учасників АТО» (за згодою),

Сіріченко Валентина Олексіївна – голова ВП ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки» (за згодою),

Рябошлик Володимир Васильович – член ГО «Автомайдан-Черкаси» (за згодою).

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *