Черкаських підприємців запрошують взяти участь у безкоштовному тритижневому стажуванні в США

Запрошуємо підприємців взяти участь у безкоштовному тритижневому стажуванні в США від Програми SABIT за напрямком: “Холодна ланка поставок” – технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні лікарських засобів, готових продуктів харчування чи їх напівфабрикатів та фруктів, овочів, інформує Черкаська ОДА.

Метою Програми є знайомство з американським холодним ланцюгом поставок. Учасники матимуть унікальну можливість відвідати американські компанії, що працюють  в  різних  сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з  представниками відповідних галузевих асоціацій.
Стажування у США триватиме з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Програма розрахована на:
•    виробників продуктів харчування;
•    сільськогосподарські підприємства;
•    3PL компанії;
•    хімічні та фармацевтичні підприємства;
•    мережеві рітейл компанії.

Більш детальніше ознайомитися з Програмою, необхідними документами та рекомендаціями щодо їх заповнення можна або на офіційному сайті Програми goo.gl/FMMhKw або одразу завантаживши інструкцію за посиланням http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc
Всі  додаткові  питання  щодо  Програми,  документів,  вимог  участі  тощо – спрямовувати до координатора  програми SABIT при  Посольстві  Сполучених  Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:
Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov
Тел. + 38 044 521 5222
Мобільний: + 38 0632988267
Факс: +38 044 521 5430.

Фото Відділ академічної мобільності 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *