Черкаських поліцейських привітали зі святом (Фото)

Сьогодні поліцейські Черкащини відзначають своє професійне свято. Із першою річницею створення Національної поліції їх привітали обласні та міські владці.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Для поліцейських цей рік був складним та в дечому переламним. Втім поліцейським вдалося напрацювали собі авторитет у жителів Черкащини, зауважує т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковник поліції Валентин Кожухівський.

???????????????????????????????“Нинішнє реформування МВС України та Стратегія розвитку Національної поліції свідчать про те, що працюватимемо у нових умовах, заснованих на сучасних європейських стандартах, – наголошує Валентин Кожухівський. – Нам з вами випало нести службу в складні часи, коли реально виборюється незалежність та територіальна цілісність нашої держави. Тож доводиться захищати права та свободи співгромадян у надзвичайно складних умовах, здебільшого ризикуючи власним життям та здоров’ям”.

???????????????????????????????Черкаські поліцейські несуть службу й на кордонах України. Майже тисяча з них брали безпосередню участь в АТО. Тож сьогодні шістьом із них урочисто вручили посвідчення учасника бойових дій.

За час своєї роботи поліцейські не зрадили той кредит довіри, який мали серед громадян, переконаний заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

???????????????????????????????“Нова поліція об’єднала надзвичайно різних, але амбітних людей, – говорить Сергій Овчаренко. – Їхня спільність насамперед у прагненні змінюватися самим і змінювати наш край на краще. За час своєї роботи наші вони не зрадили той кредит довіри, який отримали від черкащан. Вірю, що і в подальшому Національна поліція стоятиме на варті нашої безпеки”.

Старший сержант поліції Ігор Ніколаєнко визнає, за рік вдалося зробити чимало, ще стільки ж – попереду. Працівники поліції постійно навчаються та вдосконалюють свої навички, аби якнайкраще допомагати громадянам.

???????????????????????????????Кращих поліцейських з нагоди свята відзначили грамотами та подяками.

??????????????????????????????????????????????????????????????Нагадаємо, свято згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015 відзначається щорічно 4 серпня – у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

???????????????????????????????

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *