Черкаських студентів навчатиме волонтер Корпусу Миру США

22 квітня до Черкаського державного бізнес-коледжу із робочим візитом прибув волонтер Корпусу Миру США, фахівець із міжнародного бізнесу Фабенсон Фріш (Fabenson Frisch).  Із 22 по 27 квітня він знайомитиметься із життям коледжу, його студентами та викладачами, а уже найближчим часом знову прибуде до Черкас.

Про це інформує “Вичерпно”.

І наступні два роки волонтер Корпусу Миру, що має диплом МВА, буде працювати у бізнес-коледжі. Під час зустрічі із колективом коледжу, Фабенсон Фріш розповів, що родом він із Північної Кароліни, у його родині – 12 дітей, частина з них – усиновлені. Навчався у  Толідо (Огайо), знає іспанську, французьку і креольську мови (а зараз активно вивчає ще й українську). Відвідав 20 країн світу.

Фабенсон Фріш працюватиме у Черкаському державному бізнес-коледжі за проектом «Молодіжний розвиток», яким передбачено заняття з трьох іноземних мов, воркшопи у фахових студентських науково-практичних клубах, реалізацію студентських громадських проектів, спрямованих на запобігання зловживанню алкоголем, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ, а також — розвиток навичок у галузях інформаційних технологій, бізнесу, лідерства, громадянської свідомості, екології та кар’єрного розвитку. Одними із перших проектів, що почнуть працювати у ЧДБК, будуть розмовний клуб English Speaking Club for Students у червні та літній англомовний табір English Summer Camp у липні.

Також, у червні Фабенсон Фріш планує провести зустріч із Rotaract Club Cherkasy, ряд тренінгів для студентів (щодо самопрезентації та ефективного резюме), а головне —  відкриту лекцію для черкащан (на яку Черкаський державний бізнес-коледж 16 червня  запрошує прийти усіх бажаючих) про досвід здобуття за кордоном вищої освіти.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *