Черкаських журналістів зарошують на дводенний тренінг

1-2 грудня у Сумах для журналістів, блогерів та громадських активістів з Черкаської, Сумської та Полтавської областей проведуть дводенний тренінг «Підзвітність та прозорість. Інструменти участі громадян у процесах прийняття рішень місцевою владою».

Інформує “Прочерк”.

Навчання проведуть відомі українські громадські активісти: Марія Мельник («DiXiGroup»), Антон Кривкота Ірина Федорів (Громадський рух ЧЕСНО).

Мета тренінгу ― ознайомити учасників із основними інструментами участі громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні та особливостями висвітлення цих питань у ЗМІ. Учасники ознайомляться із досвідом України та зарубіжних країн з відкритості даних, дізнаються про особливості роботи з реєстрами відкритих даних та використання інформації з них у матеріалах ЗМІ.

Організатори ― Інститут аналітики та адвокації. Учасникам із Черкас і Полтави компенсують витрати на проїзд за наявності автобусних чи залізничних квитків (лише плацкарт, купе, Інтерсіті 2 класу) і забезпечують проживанням. Також організатори забезпечують харчування усіх учасників.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/XjBNWq. Останній термін реєстрації ― 18листопада.

У результаті фінального відбору у тренінгу візьме участь 21 учасник.

Це перший тренінг із «Школи сучасної журналістики». Наступні два будуть проведені у лютому та квітні у Черкасах та Полтаві.

Для довідок телефонуйте на номер (066) 181-1512 або пишіть на електронну адресу iradomnenko1989@gmail.com

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *