Черкаський актор освідчився у коханні прямо на сцені театру (ФОТО)

Музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка підготував до свята яскраву програму з українськими та зарубіжними хітами про кохання. Пісні виконували у супроводі оркестру з диригентом вищої категорії, заслуженою артисткою України Оленою Бєлкіною. Родзинкою дійства стала одна з ініціатив організаторів: у найромантичніше свято року всім охочим запропонували освідчитися своїй другій половинці прямо зі сцени під час концерту, повідомляє in.ck.ua.

Пропозицією скористався актор черкаського драмтеатру Максим Рижевол. Після виконання пісні “8 колір” українського рок-гурту “Мотор’ролла” Максим запросив свою дівчину на сцену та запропонував стати його дружиною – і почув “Так!

– Наважувався – це, мабуть, не те слово… Я просто ухвалив рішення, а це роблять, як правило, в якусь мить… Думка. Оцінка. Готово! Щодо підготовки – це декілька репетицій, бо я мав освідчитися під час концерту, який ішов за певним сценарієм. Тож мені треба було туди вклинитися. В цьому допоміг директор-художній керівник нашого театру Петро Ластівка і, звісно, артисти. Я їм дуже вдячний. Звісно, я хвилювався, як і 99,9% людей, які роблять пропозицію, – розповідає актор Максим Рижевол.

blank

blank

Фото in.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *