Черкаський автобат відзначив свою 24-ту річницю

1 червня 2003 року була створена військова частина — Черкаський окремий автомобільний батальйон. 

Повідомляє “Вичерпно”.

avtobat richnycja 5

avtobat richnycja 2

За 24 роки у колективі військової частини пройшли службу більше ніж 3 тисячі гідних захисників Вітчизни – офіцерів, прапорщиків, сержантів, солдатів та працівників Збройних Сил України. Автомобільним транспортом військової частини пройдено більше ніж 900 тисяч кілометрів та перевезено майже 160 тисяч тонн різноманітних вантажів.

Військова частина, без перебільшення, пройшла довгий шлях свого формування. У 2003 році кадр бригади матеріального забезпечення переформований у окремий автомобільний батальйон, а у 2006 році батальйон з міста Сміла передислокований до Черкас.

6 ж березня 2014 року  вийшла перша колона для виконання бойового завдання за призначенням.

– З цього дня розпочались щоденні бойові кілометри виконання завдань, — у своєму вступному слові зауважив командир військової частини Олександр Тимошенко. — Переглядаючи журнал бойових дій батальйону та аналізуючи умови та обставини, в яких доводилось виконувати завдання особовому складу, хочеться нагадати про 24-годинні марші автомобільних колон з підвозом системи «ГРАД», рух колони крізь мінне поле, як організовували евакуацію автомобільної техніки та особового складу після обстрілу населеного пункту Гранітне та багато іншого.

avtobat richnycja 7

В умовах проведення антитерористичної операції колони частини здійснювали підвоз матеріальних засобів, боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів для багатьох потужних військових частин.

– На штабній карті нашої військової частини утворилася «павутина автомобільних шляхів», яка охоплює територію нашої держави від Львову до Донецька, якими пройшли об’єднані колони нашого автобату, — додав Олександр Тимошенко.

Привітати автобатівців зі святом завітали почесні гості — начальник відділу автотранспортних перевезень автотранспортного управління Тилу Збройних сил України полковник Геннадій Афонін, заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко, а також командир та начальник штабу сусідніх автомобільних батальйонів, створених під час мобілізації, — підполковник Владислав Лобенко та  майор Роман Романенко.

avtobat richnycja 6

Зі святом вітали військових і вокальні та хореографічні колективи міста, зокрема, вокальні студії «ДоМіСолька»,  «Палітра талантів» та інші виконавці, а також танцювальний колектив «Імпульс».

avtobat richnycja 3

avtobat richnycja 4

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *