Черкаський буккросинг розвивається

Нещодавно в офісі Міжнародного освітнього агентства ICEA з’явилася інтерактивна поличка буккросинг-клубу «Freebook» ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Цей проект передбачає активний обмін цікавими книгами у громадських місцях. Відтепер усі охочі матимуть змогобмінюватися своїми корисними книгами й у приміщенні агентства ICEA.

Повідомляє “Прочерк”.

“Партнерство з  Міжнародним освітнім агентством ICEA дасть більш потужні можливості популяризувати книги, читання серед школярів та молоді з тим, щоб повернути моду на освіченість. Сподіваємося, спільно нам вдасться реалізувати чимало цікавихпроектів”, – коментує приєднання ICEA до черкаського буккросинг-руху засновниця «Freebook» Людмила Солодка.

Облаштували інтерактивну поличку «Freebook» на першому поверсі офісу Міжнародного освітнього агентства. За словами директора ICEA Ірини Кобець, це сприятиме поширенню свідомої освіти серед молоді:

“Щодня у нас збільшується кількість відвідувачів. Ми є своєрідним громадсько-освітнім осередком у Черкасах, тому, я думаю, що організація полички буккросингу сприятиме популяризації свідомої освіти серед відвідувачів. Книга – це не тільки джерело знань, а й потужний інструмент розвитку особистості. Ми будемо раді обговорити разом з вами цікаві книги та ділитися думками. Ми хочемо надати більшої ваги сааме українській сучасній книзі та познайомити наших гостей з новими іменами в українській літературі”, – коментує Ірина Кобець.

Міжнародне освітнє агентство ICEA стало одним із 12 місць у Черкасах, які облаштовує для комфортного читання буккросинг-клуб «Freebook». Крім того, книги іноземною мовою стануть особливістю інтерактивної полички в ICEA.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *