“Черкаський Дніпро” пропонує створити спецфонд для фінансової підтримки команди

Як інформує прес-служба ФК “Черкаський Дніпро”, керівники клубу розповіли про перспективи участі команд з Черкащини у Чемпіонаті України з футболу сезону 2017/2018 р.р. на брифінгу.

Брифінг відкрив Сергій Богуславець, який окреслив поточну ситуацію в клубі та коротко зупинився на подіях, які їй передували.

Було повідомлено, що прийнято рішення про участь команди майстрів «Черкаський Дніпро» у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд першої ліги ПФЛ сезону 2017/2018 р. р.

Також оголошено, що проект кошторису клубу на сезон 2017/2018 р. р. складає 17 077 443 грн., у випадку участі команди у другій лізі – кошторис вдвічі менший.

"Черкаський Дніпро" пропонує створити спецфонд для фінансової підтримки команди

Керівники футбольного клубу Сергій Богуславець і Сергій Білоусов звернулися до голови Черкаської обласної адміністрації Юрія Ткаченка та Черкаського міського голови, почесного президента футбольного клубу Анатолія Бондаренка, підприємств різних форм власності з проханням про надання допомоги клубу у формуванні фінансового ресурсу для команди «Черкаський Дніпро» і пропозицією про формування спеціального фонду підтримки команди на базі громадської організації.

Сергій Білоусов першим зробив власний внесок у розмірі 1 тис. грн. у формування такого фонду і передав цю умовну «естафету» представникам черкаської влади, депутатам міської та обласної рад та представникам бізнесу.

Одночасно керівники клубу у своїх виступах акцентували увагу присутніх на тому, що у випадку відсутності у найближчий час зрушень у формуванні фінансового ресурсу, клуб і команда майстрів будуть вимушені припинити участь у змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *