Черкаський голова нагородив місцевих параолімпійців

Сьогодні голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зустрівся із черкащанами-призерами параолімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Під час зустрічі спортсменів було нагороджено відзнаками та грошовими сертифікатами.

Інформує “Про Все”.

Фото: Про все

” Ви робите величезну справу для нашої країни. 117 нагород отримала параолімпійська збірна і приємно, що першу нагороду, як і на олімпійських іграх,  отримав черкащанин, – зазначив Юрій Ткаченко. – Ви своїм прикладом даєте надію майбутньому поколінню, тим, хто має особливі потреби, – дивлячись на вас вони бачать, що можна досягати значних здобутків та жити повноцінним життям”.

Грамоти і сертифікати на 75 тис. грн. отримали чемпіони параолімпійських ігор Богдан Кулинич, Василь Ковальчук, бронзовий призер ігор Роман Данилюк отримав грамоту та сертифікат на 30 тис. грн. Відзнаки отримали учасники змагань та їх тренери.

Фото: Про все

Крім цього, спортсмени  отримали звання майстрів спорту України та міжнародного класу.

У свою чергу спортсмени висловили вдячність обласній владі за підтримку на різних етапах підготовки та сприяння в участі в паралімпіаді.

Фото: Про все

Фото: Про все

“Моя золота медаль була сотою в загальному заліку. І так сталося, що я її отримав саме на День міста Черкаси, зробивши таким чином своєрідний подарунок. Це мої перші ігри. Хотілось завоювати золото і для себе, і для команди. Дякуємо тренерам та і всім, хто допомагав нам в організаційному плані в Черкасах”, – зазначив Богдан Кулинич.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *