Черкаський готель підтвердив свою зірковість

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України надало рекомендації обласному комунальному підприємству «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради щодо припинення дій, що містять ознаки вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

 Про це повідомляє “Про Все”

Як встановило Відділення, готель  «Дніпро» поширював на  фасаді будівлі та в мережі Інтернет інформацію про встановленняготелю категорії чотири зірки «*», без документів, що підтверджують таку категорію. Відповідно до пункту 1.5 «Правил користування готелями  й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послу» використання  “зірок” як знаку відповідності  готелю певній  категорії  без  підтвердження  її  у  встановленому чиннимзаконодавством порядку забороняється. Належність готелю до відповідної категорії підтверджується відповідним свідоцтвом.

Поширення обласним комунальним підприємством «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради неправдивої інформації про наявність «зірок» надавало йому неправомірні переваги у конкуренції перед іншими сумлінними суб’єктами господарювання.

Наразі обласне комунальне підприємство «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради виконало рекомендації адміністративної колегії територіального відділення, Підприємство отримало Свідоцтво про встановлення категорії чотири зірки «*», що дає Підприємству право на зазначення категорії чотири зірки «*» на фасаді, в мережі Інтернет, рекламних носіях тощо.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *