Черкаський кікбоксер розповів про плани на майбутнє

Про свої здобутки, переломні моменти та прагнення розповів черкащанам майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВАКО Роман Щербатюк, інформує “ЧЕмпіон”.

– Найдоленоснішим результатом було 5-те місце чемпіонату Європи у 2016 році – це перші мої змагання такого рівня. Після поразки за вихід у півфінал з’явилися сумніви у своїх силах та правильності, обраного шляху. Та всупереч цьому я продовжив займатися, став тренуватися наполегливіше і через рік досягнув свого найвизначнішого результату – перемоги на чемпіонаті світу 2017 року, після цього я зрозумів, що підготовка та віра в себе ламає будь-які стіни, – розповідає Роман.

А от, щоб досягти спортивного успіху та утриматися на провідних позиціях спортсмен вважає, що потрібно не зупинятися на самовдосконаленні, сумлінно та якісно тренуватися, вірити в себе. А також для Романа важлива підтримка близьких та рідних.

blank

Про плани на найближче спортивне майбутнє Щербатюк говорить коротко, чітко і по-спортивному: «Піднятися на п’єдестал чемпіонату Європи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *