Черкаський кінотеатр перетворять на спорткомплекс

Наприкінці літа у приміщенні колишнього кінотеатру “Мир” розпочалися ремонтні роботи.Тут планують розмістити залу для спортивної гімнастики, а також відділення тенісу і бадмінтону. 8 листопада перевірили хід робіт із реконструкції кінотеатру народний депутат Олег Петренко та секретар міськради Олександр Радуцький.

Інформує “Вікка”.

За проектом залу для спортивної гімнастики облаштують у колишньому кінозалі. На другому поверсі планують розташувати відділення тенісу і бадмінтону для початкових груп. Третій поверх – адміністративний. Поки що на ремонт спрямували понад шість мільйонів гривень, чотири з яких дала держава.

Залишився задоволений темпами виконання робіт нардеп Олег Петренко.

“Для того, щоб у цьому приміщенні з’явилась зала спортивної гімнастики, недостатньо просто зробити дах, стіни і підлогу. Вона ще й передбачає дороговартісне професійне знаряддя. На три мільйони гривень із держави також буде закуплений спортивний інвентар”, – зазначив Петренко.

Олександр Радуцький у свою чергу додав: якщо державних коштів не вистачить для повного укомплектування зали, місто обов’язково долучиться.

Загалом ремонтні роботи тут планують завершити до кінця цього – початку наступного року. Все залежатиме від погодніх умов та темпів виконання реконструкції.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *