Черкаський лісгосп оголосив конкурс

Черкаський лісгосп оголосив дитячий конкурс на кращий проект озеленення території шкільного подвір’я. Участь у конкурсі братимуть учні шкільних лісництв, що навчаються у Геронимівській загальноосвітній школі I-III ступенів  та Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29.

Інформує “Про Все”.

Як повідомив головний лісничий Черкаського лісгоспу Станіслав Левицький, конкурс вже стартував і триватиме до 1 березня 2017 року. Проекти виконуватимуться школярами середньої і старшої ланок на аркушах довільної форми у вигляді малюнків. Переможців у кожній школі визначить конкурсна комісія, яка складатиметься з лісівників та вчителів.

Основні критерії, що будуть враховані при відборі проектів, – естетичність, доцільність, композиційна майстерність та оригінальність ідеї.

– Саме учні шкільних лісництв завжди активно підтримують усі лісівничо-природничі акції, заходи та конкурси, що ми проводимо, – зазначає директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт. – Цього разу у дітей є прекрасна нагода допомогти своєму навчальному закладу та зробити його територію кращою й зеленішою. Школярі готуватимуть проекти озеленення, а ми, після визначення робіт-переможців, допоможемо втілити ці проекти в життя вже навесні цього року.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *