Черкаський мер анонсує повне перевтілення центральної площі міста

Новий фонтан, лавочки та сміттєві баки обіцяє на площі біля Центру дитячої та юнацької творчості міський голова Анатолій Бондаренко. Перші кроки до цього вже зроблено: там прибрали стихійну торгівлю та незаконні МАФи.

Про це повідомляє “Вікка”.

“Скільки було розмов, що не приберемо торговців. Сьогодні тут жодного стихійника немає. Також біля старого корпусу підрядник перестелить плитку, де був брак. Потім ще встановимо лавочки та сміттєві баки, щоб площа була улюбленим місцем відпочинку містян”, – зазначає міський голова.

За його словами, на місці оскандаленого фонтану з дельфінами та янголятами буде інший водограй, але такий, що задовольнить і художників, і архітекторів, і містян.

“Проведемо громадське обговорення щодо вигляду майбутнього фонтану. Думаю, протягом року ми вийдемо на нормальний проект, щоб він влаштував усіх”, – розповідає Анатолій Бондаренко.

Мер міста також додає: реконструкція чекає і на старий корпус будівлі ЦДЮТ. Вже розробляється проект реконструкції, зокрема виконана графічна частина. Істотних зовнішніх змін будівля не зазнає. Приберуть хіба що піонерів із фасаду, а замість них розмістять герб міста.

blank

blank

blank

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *