Черкаський мер пообіцяв мораторії на підвищення тарифів

До мітингувальників-“стихійників” на східці мерії вийшов міський голова Анатолій Бондаренко. Він зазначив, що в Черкасах за зразком Києва ухвалять рішення про мораторій на підвищення тарифів.

Про це повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Також він додав, що влада не проти торгівлі, яка відбувається у правовому полі. Натомість стихійної торгівлі бути не може. Опісля слово знову взяли мітингарі. Вони заявляють, що, попри заяви, їхні кіоски зносять, торговців розганяють. Так, серед виступаючих була навіть представник Запоріжжя, яка поділилась досвідом боротьби за свої робочі місця.

Разом із міським головою біля мерії і його заступники. Зараз триває словесна перепалка. До мітингувальників також прийшли заступники губернатора Костянтин Омаргалієв і Сергій Овчаренко.

Варто зауважити, що сьогодні зранку біля будівлі Черкаської міської ради зібралися мітингувальники, аби опротестувати високі тарифи.

Додамо, що депутати міськради Дніпра прийняли рішення з 1 серпня на рік заборонити вводити підвищені тарифи на послуги житлово-комунальної сфери. Як відомо, Київська міська рада наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві.

Фото http://infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *