Черкаський мер звітував про роботу

«Один у полі — не воїн. Усе, чого ми досягли цього року, — результат злагодженої роботи цілої команди», — наголосив міський голова під час зустрічі із громадою обласного центру і подякував черкасцям за те, що вони свого часу віддали за нього свої голоси.

Повідомляє “Про  Головне”.

Серед найбільших своїх досягнень Анатолій Бондаренко називає дороги. За рік було відремонтовано рекордну кількість квадратних метрів асфальтного покриття – близько 200 тисяч. Також стартувало будівництво доріг на вулицях Героїв Дніпра, Оборонна, Сурикова. А реконструкцію із ремонтом і прокладанням зливової каналізації, облаштуванням бордюрів було проведено на Чорновола, Благовісна. Паралельно проводився капітальний ремонт — загалом 67500 кв.м доріг. А ще ремонтувалися провулки, тротуари, міжквартальні проїзди, інше.6

Цьогоріч на вулицях Черкас було оновлено, замінено та встановлено більше тисячі вуличних ліхтарів. На маршрути обласного центру вийшло 23 нових тролейбуси. З’явилося 63 нові зупинки громадського транспорту, 9 нових світлофорів та встановлено додаткове освітлення на пішохідних переходах у темну пору доби на 14 вулицях Черкас.

7

8 млн.грн. виділили з бюджету для підтримки ОСББ, у черкаських будинках встановили лічильники тепла – більше 400 одиниць.

Рекордне фінансування отримали цього року освітня і медична галузі. Так, на утримання дошкільнят і учнів міська влада виділила понад 9 млн. грн. Більше 8 млн.грн. пішло на реалізацію медичних програм.

І це далеко не повний перелік нововведень, які було запроваджено у Черкасах упродовж 2016-ого року і які вже засвідчили свою ефективність.

«І при цьому на плечі міської влади ліг величезний тягар: держава «повісила» на нас компенсацію пільгових перевезень, ми сплатили 60 млн.грн. облігацій, погасили кредит «Банку реконструкції і розвитку» ( 7 млн. грн.) і майже 60 млн грн. пішло на утримання професійно-технічних закладів, де більше 50 % учнів не є жителями Черкас», — підсумував міський голова.

Фото http://progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *