Черкаський національний оголошує додатковий набір на підготовку офіцерів запасу

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького оголошено додатковий конкурсний відбір для тих, хто хоче опанувати військову спеціальність за програмою підготовки офіцерів запасу.

Про це інформує прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Вступні випробування проводитимуть працівники кафедри військової підготовки та провідні науково-педагогічні працівники університету. Майбутніх офіцерів запасу перевірять за трьома напрямами: рівень знань із допризовної підготовки, професійно-психологічна придатність та фізична підготовка.

Кафедра війцськової підготовки ЧНУ вже провела пергший етап набору студенті вна 2016-2017 навчальний рік. За результатами випробувань зараховано на навчання 85 осіб, серед яких — 15 жінок.

Навчання військова кафедра розпочне з 1 жовтня. Для тих, хто з поважних причин не встиг подати документи, буде проведено додатковий набір. Термін подачі документів — з 15 серпня по 5 вересня. Вступні випробування проводитимуться з 9 по 11 вересня. Рейтингові списки рекомендованих до зарахування розміщені на сайті університету.

Як інформує ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко, навчальний заклад спільно з Міністерством оборони України та Черкаською облдержадміністрацією створюють всі умови, необхідні для якісної підготовки офіцерів запасу для Збройних Сил і військових формувань України.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *