Черкаський перинатальний центр прийняв перших пацієнток

Учора Черкаський обласний перинатальний центр прийняв перших пацієнток — жінок з важким перебігом вагітності.

Про це розповіла головний лікар центру Наталя Лакуста, пише УНН-Центр.

“Центр офіційно відкрито 10 січня. Перед цим було розформовано відділення екстрагенітальної патології в обласній лікарні, а центр відкрили як підрозділ Черкаської обласної лікарні. Два тижні ми витратили на підготовчий етап: формування штатів, підготовка до роботи обладнання і таке інше. А сьогодні з восьмої ранку почали приймати перших пацієнток”, – розповіла Наталя Лакуста.

Поки що в центрі 25 пацієнток з важкими діагнозами перебігу вагітності, ще одна потрапила до пологового залу. Частина жінок була переведена з міського пологового будинку, але більшість — з районів області.

Наталя Лакуста запевняє, що, хоча штат заповнений не повністю, але працівників достатньо, щоб забезпечити повноцінну роботу центру. Найбільше бракує педіатрів-неонатологів для роботи у відділенні інтенсивної терапії новонароджених.

Жінки потрапляють на лікування до перинатального центру за направленнями своїх районних лікарів. Але, якщо жінка звернеться самостійно, через консультативну поліклініку обласної лікарні, і їй встановлять відповідний діагноз, вона також буде госпіталізована до центру, запевнила головний лікар.

Фото http://region.unn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *