Черкаський районний центр зайнятості розпочав співпрацю з новоутвореною Степанківською ОТГ

 початку року було проведено дві виїзні акції. Завдяки проведенню таких акцій 26 осіб уже скористалися послугами спеціалістів центру зайнятості, інформує Черкаський районний центр зайнятості.

Під час спілкування з членами громади, директор Черкаського районного центру зайнятості, Олександр Гриценко надав інформацію  про послуги та можливості служби зайнятості, про сприяння у відкритті власної справи. Увагу присутніх було акцентовано на використанні новітніх онлайн-технологій та електронних сервісів, які запроваджуються службою зайнятості.

В ході зустрічей обговорювались нагальні й перспективні питання щодо співпраці. Голова Степанківської об’єднаної територіальної громади Ігор Чекаленко також поділився своїми планами щодо перспектив економічного розвитку території. Одним із питань, про яке йшла мова, було питання щодо необхідності передбачення в бюджеті громади коштів для організації громадських робіт.

Під час одного із виступів, директором районного центру зайнятості було зазначено: «Головною метою такого співробітництва на паритетних засадах є створення нових робочих місць та організація й залучення незайнятого населення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, які є реальною альтернативою безробіттю».

Також було обумовлено графік прийому та консультування фахівців Черкаського районного центру зайнятості громадян, які проживають на території Степанківської об’єднаної громади. Так, в першу і третю середу кожного місяця спеціалістами центру зайнятості в адміністративному приміщенні с.Степанки та в другий і четвертий вівторок кожного місяця в адміністративному приміщенні с.Хацьки, будуть проводитись зустрічі з мешканцями громади. Кожен бажаючий зможе прийти на прийом та отримати кваліфіковану консультацію чи роз’яснення щодо діючих норм законодавства.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *