Черкаський сквер «Юність» реконструюватимуть наступного року

Cквер «Юність» реконструюватимуть наступного року, повідомляє «Нова Доба».

Попередній проект реконструкції скверу

Місце відпочинку у центрі Черкас давно обіцяють глобально змінити. Останній раз про реконструкцію скверу активно заговорили торік. І ось нарешті департаментом економіки та розвитку ЧМР вже проведено заявлені торги на реконструкцію улюбленого та ласого для забудовників скверу. На жаль, відповідно до новому проекту, зеленої зони у цьому куточку відпочинку поменшає, її замінить… тротуарна плитка.

Очікувана вартість закупівлі робіт у сквері «Юність» склала трохи більше 5 млн грн. Переможцем конкурсу стало БТК-Лад, що запропонувало та оцінило свою майбутню роботу в 5,395 млн грн.

Відповідно до технічного завдання, у сквері передбачено укладання фігурної плитки замість понівеченого часом асфальтного полотна на площі 7816 квадратних метрів. Там також мають встановити 23 лави, 27 великих кашпо для квітів, поновити систему електропостачання та зробити нову систему водопостачання з поливною системою, а також розбити газон на площі у 6123 квадратні метри. У сквері мають побудувати капітальні споруди з підвалом. Ймовірно це буде заклад харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *