Черкаський «Темп» підготував дітям сюрприз

На черкаському заводі «Темп» готують сюрприз для батьків і дітей садочків № 41 та 77 – нові ажурні огорожі для дитячих закладів. Про це у «Фейсбуці» повідомив керівник заводу, депутат міськради Олександр Згіблов.

«Мабуть, кожен житель міста проходив повз паркани дитячих садків і дивувався: коли вже їх відремонтують чи замінять. 90% парканів уже віджили свій вік і перебувають в аварійному стані. Більше того, неодноразово доводилося чути, що з батьків збирали кошти, щоб фарбувати огорожу…» – написав пан Згіблов.

«Темп»розробив цікавий дизайн паркану. Він нестиме не лише функції огорожі, але й буде естетичним для сприйняття.

«Це не буде звичайна сітка чи грати. В ньому ми відобразимо мотиви українських казок. Не хочу розкривати всі деталі сюрпризу. Про них розповім згодом. Кожен мотив підбирався окремо. Тут у нас будуть присутні і пори року і чарівні звірятка. Словом, дітям буде в радість ходити в такі садки!» – додав Олександр Згіблов.

Паркан виготовлений з металу, який пройшов гаряче оцинкування. Протягом щонайменше 15 років його не будуть фарбувати. Це – економія коштів як самого садка, так і батьків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *