Черкаський учитель отримав звання заслуженого

Вчитель трудового навчання Черкаського колегіуму «Берегиня» Ярошенко Павло Володимирович 2 лютого 2017 року в обласному Будинку вчителя урочисто отримав звання Заслуженого вчителя України, відповідно Указу Президента №533/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення Незалежності України 1 грудня 1991 року».

Інформує “Про Все”,

Павло Володимирович розпочав свою педагогічну діяльність у 1981 році вчителем технічної праці у середній школі № 27 м.Черкаси. З 1992 року працює вчителем технічної праці в Черкаському колегіумі «Берегиня». За цей час проявив себе високопрофесійним, вдумливим, творчим, ініціативним педагогом.

Успішно реалізує державну політику в галузі національної освіти, навчанні і вихованні підростаючого покоління, проводить плідну науково-педагогічну діяльність, впроваджує сучасні методи навчання і виховання. Учитель володіє інноваційними технологіями та інтерактивними методами, що сприяє забезпеченню високої результативності праці. Його уроки відзначаються високою педагогічною майстерністю. Якість, чіткість, логічність у викладенні навчального матеріалу, вміння забезпечити уроки трудового навчання необхідним обладнанням і матеріалами сприяє вихованню любові у школярів до праці, вмінню творчо підходити до виконання завдань, виробленню практичних умінь і навичок в користуванні обладнанням та інструментами, читанню технічних креслень.

Павло Володимирович значну увагу приділяє як теоретичному, так і практичному напрямку у викладанні предмета. 94,7% його вихованців мають достатній і високий рівень навчальних досягнень. Постійно є призерами міських та обласних конкурсів, олімпіад.

Учитель систематично працює над підвищенням свого фахового рівня, займається самоосвітою, бере актину участь у роботі міського методичного об’єднання вчителів трудового навчання.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *