Черкаським енергетикам виплатять зарплату

Завдяки коштам за спожиту в липні електроенергію від хімічного підприємства продовжать виплату заборгованості з заробітної плати енергетикам. Так, останній транш від ПАТ «Азот» склав 13 млн грн. У найближчі дні очікується ще 22,6 млн грн надходжень. Загалом споживання електроенергії у липні «Азотом» відбулося на суму понад 120 млн грн.

Повідомляє прес-служба “Черкасиобленерго”.

 

Так, з отриманих коштів першого траншу надходжень виплачена заробітна плата за червень працівникам районів електричних мереж, ВП «Черкасиенергоремонт» та частково – адміністрації підприємства. З очікуваних коштів у сумі 22,6 млн грн ПАТ “Черкасиобленерго” повністю розрахується з працівниками за червень та виплатить половину заробітної плати за липень.

Як і планувалося, у серпні Товариство вийде на рівень поточної виплати заробітної плати. Станом на початок погашення заборгованості остання сягала 123-х млн грн.

Нагадаємо, постановою НКРЕКП від 31.07.2017 №982 передбачені особливі умови спрямування надходжень за електроенергію від ПАТ «Азот» для погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Таким чином, у липні черкаські енергетики отримали зароблене за березень, квітень, травень та частково за червень.

Станом на початок серпня залишок заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень-липень складав 50,3 млн.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *