Черкаським освітянам вручили відзнаки

Найкращим освітянам і вихователям дошкільних навчальних закладів Черкащини вручила сьогодні грамоти Верховної Ради України народний депутат, уповноважений Президента України з мирного врегулювання конфлікту на сході України, заступник голови ВР Ірина Геращенко.

Повідомляє “Вичерпно”.

Окрім того, пані Геращенко відзначила, що приїхала не з пустими руками і школа, де навчаються діти з особливими потребами, і її рідна ЗОШ 26 їм. Момота отримають два комп’ютера. Щоправда, передані вони будуть тільки в п’ятницю.

15226486_1004157336379244_1920554286_n

За словами Ірини Геращенко, вона рада бути тут і вручити ці відзнаки. З її рук почесні нагороди отримала низка освітян з різних районів області та міста Черкаси:

Бурлака Олена Вікторівна – вчитель історії Городищенського економічного ліцею

Дубина Лариса Іванівна – майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Золотоніський професійний ліцей»

Зганяйко Ірина Францівна – директор комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Країна добра» Черкаської обласної ради

Підгора Ніна Вікторівна – вчитель біології Хацьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бараненко Олена Андріївна – завідувач дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу №35 «Горобинка» Черкаської міської ради

Лис Світлана Михайлівна — заступник директора із навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20

Плющай Іван Іванович — директор Черкаського фізико-математичного ліцею

Яценко Варвара Василівна — вчитель фізики та астрономії Черкаської ЗОШ І-ІІ ст. ім. І. Ф. Момота

 

56

“Я впевнена, що в Черкаській області є багато людей, які гідні якнайкращого вшанування. Дуже важливо, що серед присутніх тут є люди, що представляють школи, які навчають дітей з особливими потребами. Від нас залежить, щоб вони отримали достойне навчання”, — сказала вона.

gerashhenko

Про досягнення освітянської галузі Черкащини розповів і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

” До кінця року у нас вже 9 шкіл навчатимуться такому предмету, як робототехніка. Також у нас є програма «Інноваційна школа», згідно якої школи матимуть сучасне обладнання, — зазначив він. — У нас 30 опорних шкіл. Ми звернулися до Уряду з листом, щоб залучити кошти з державних фондів. Ми готові стільки ж залучити з обласного бюджету і вдвічі більше готові дати райони, тільки щоб покращити матеріально-технічний стан навчальних закладів. У нас майже в кожному районі є козацькі класи. Взагалі, в наших освітян дуже багато ініціатив.”

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *