Черкаським працівникам підвищили зарплату

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні.
Так, за сім місяців п.р. в результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 578 підприємств та 490 підприємців – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 1 млн. 10,6 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це повідомляє “Черкаський край”.

За січень-липень п.р. проведено 48 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 4408,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 923,4 тис. грн. ПДФО.

Перевірками встановлено 7514 випадків використання роботодавцями праці найманих робітників без укладання трудових угод та без сплати податків; легалізовано 15999,6 тис.грн. доходів та донараховано 2399,9 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 176 черкащан, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 43,3 тис. грн. податків.

Роботодавцям та працівникам варто пам’ятати, що з 1 січня 2016 року податок на доходи фізичних осіб справляється за єдиною ставкою 18 відс. Також із суми доходу утримується військовий збір за ставкою 1,5 відс. Починаючи з 1 липня ц.р. не оподатковуються пенсії до 10740 гривень. Щодо єдиного внеску, то з 1 січня ц.р. він справляється за ставкою 22 відс. до бази нарахування на фонд оплати праці. На виплати за цивільно-правовими договорами єдиний внесок нараховується на загальних підставах в розмірі 22 відсотки.

Фото www.ednist.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *