Черкаським школярам подовжили “канікули”

У черкаських школах та позашкільних закладах з 16 по 22 січня (включно) продовжуватимуться карантинні заходи і, відповідно, буде призупинено навчально-виховний процес. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Про це інформує “Кропива”.

Саме така рекомендація міститься у протоколі місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка сьогодні розглядала це питання.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник розповів, що в Черкасах з 3 по 10 січня зафіксовано перевищення епідпорогу захворюваності на грипп та ГРВІ на 15 відстотків. Серед районів Черкащини обласний центр розташований на третьому місці за рівнем поширення зазначених захворювань – після Городища та Золотоноші.

“Як свідчить статистика, такі протиепідеміологічні заходи з тимчасового припинення навчально-виховного процесу у школах та позашкільних закладах мають позитивний ефект. Оскільки перешкоджають подальшому поширенню вірусу, зокрема, серед дітей та членів їх сімей. Для прикладу, у Черкасах до моменту оголошення карантину карети «Швидкої допомоги» за добу виїжджали близько 600-700 разів на виклики тільки до хворих дітей. Тоді як, коли ввели зазначені обмеження, кількість викликів до маленьких черкасців істотно знизилась – до приблизно 300 на добу”, – повідомив Олег Михайлович.

У свою чергу начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Євгеній Степко розповів, що у зв’язку з протиепідеміологічними заходами черкаські школярі недовчились рівно тиждень. Проте, на його думку, діти надолужать відставання у навчанні за рахунок збільшення інтенсивності викладання учбового матеріалу під час уроків.

” Міністерство освіти забороняє відпрацьовувати відставання у навчанні учням по суботам, а також за рахунок зменшення терміну канікул та додавання додаткових уроків до основного переліку. У такому випадку дозволено лише більш інтенсивніше наповнювати уроки навчальним матеріалом, а також на період таких вимушених канікул – здійснювати дистанційне навчання”, – пояснив Євгеній Петрович.

Фото http://www.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *