школярам проїзд автобусом у півціни

Черкаським школярам просять проїзд автобусом у півціни

До вже запровадженого безкоштовного проїзду для учнів та студентів у тролейбусах хочуть додати ще одну пільгу – в автобусах. Зокрема черкаським школярам хочуть з 1 вересня запровадити проїзд у маршрутних автобусах міста за півціни – 1 гривню 50 копійок. З відповідним запитом під час сесії міськради 24 червня звернулася депутат фракції “вільних демократів” Альона Цегвінцева.

Таку пропозицію депутат обґрунтувала тим, що через рішення про безкоштовний проїзд для дітей у тролейбусах виникла “соціальна несправедливість”: діти з деяких районів міста, зокрема Дахнівки, не в змозі скористатися безкоштовним проїздом у “рогатих”, а отже – обділені увагою міських владців. Тож, аби виправити ситуацію, пропонується ввести пільговий проїзд і в маршрутках.

Також депутат просить розробити механізм компенсації приватним перевізникам коштів за надання послуг з перевезення дітей за півціни та внести відповідні зміни до міського бюджету.

Майже всі фракції підтримали ініціативу: “Вільні Демократи”, “Укроп”, “Батьківщина”, “Солідарність”: “за” проголосувало 22 депутати. Однак спротив ця пропозиція викликала у керівників фракції “Черкащани”, які навіть намагалися поставити на голосування питання про відміну цього рішення.

Джерело: vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *