Черкаським водіям розповіли про майбутні новвведення

У законі «Про дорожній рух» відбудуться зміни щодо терміну дії водійського посвідчення. А особливу увагу звернуть на проходження медичного огляду, що включатиме в себе підтвердження психофізичного стану людини, який впливає на здатність безпечно користуватися автомобілем. Про це йдеться на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, повідомляє “Прочерк”.

Зміни пов’язані з видачею у майбутньому єдиного типового посвідчення водія, що відповідає європейським вимогам, та встановленням мікрочіпів, для того, щоб підвищити рівень захищеності від підробок.

Планується створити додаткові категорії, терміном дії від 5 до 15років.  А після завершення дії, потрібно буде пройти медичний огляд, для перевірки своєї психофізичної відповідності.

Але в процесі напрацювання виникають питання щодо перевірки практичних та теоретичних навичок водіїв, щоправда це стосуватиметься виключно профільних категорій.

Щодо водіїв які мають посвідчення з терміном дії 30, 50 років та безстрокові, зможуть користуватися посвідченням відповідно до вказаного у них терміну.

В МВС запевняють що усі законодавчі ініціативи знаходять на стадії розробки, тому будуть ретельно підготовлені.

Разом з тим, дехто з водіїв уже негативно ставиться до можливих нововведень.

Сергій Ружен водій з досвідом водіння3 роки говорить: «Наші чиновники уже не знають як ще можна нажитись на звичайних людях. Вони не знають чим їм зайнятись там у Верховній Раді, от і створюють всілякі «дурнуваті» додатки до закону. Краще б так за дороги турбувались, та ремонтували їх!»

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *