Черкасці долучились до Коордради Міжнародного центру Гуманної Педагогіки

У кахетинському селі Бушеті (Грузія) нещодавно відбулася Четверта зустріч Координаційної Ради Міжнародного центру Гуманної Педагогіки та діячів Міжнародного руху Гуманної Педагогіки.

Інформує Черкаська ОДА.

На ній були присутні близько 50 учасників з України, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану та Грузії. Від України було – шестеро. Черкащину представила завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників інституту, директор Обласного центру Гуманної Педагогіки,  віцепрезидент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, член Координаційної ради Міжнародного центру гуманної педагогіки, кандидат педагогічних наук Світлана Гаряча.

Зустріч пройшла на території садиби сім’ї Ш.О. Амонашвілі. Тут проходять літні школи, семінари, зустрічі, на які приїздять вчені, педагоги, батьки і діти з усього світу.

На зустрічі ділилися досвідом утвердження ідей Маніфесту Гуманної Педагогіки, обговорювали результати розвитку творчих форм роботи, таких як: педагогічні ідеї, фестивалі уроків, педагогічні театри, педагогічні гостини.

Ш.О. Амонашвілі наголосив на тому, що досить важливим є поєднання інтелектуального, творчого і духовного розвитку молодого покоління. Процес еволюції свідомості здійснюється через культуру, освіту, самовдосконалення і роботу з батьками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *